Gençlik Konseyi Yazıhan’da

24 Temmuz 2016 14:04 Yazıhan Belediyesi 954

Gençlik Konseyi Yazıhan Belediye Başkanı Öztürk'ü Makamında Ziyaret Etti.

Gençlik Konseyi Genel Başkanı Ahmet Bayduz ve Yönetimi Yazıhan Belediye Başkanı, Nevzat Öztürk beyi makamında ziyaret etti.

Ziyarette Konuşan Genel Başkan Bayduz;

“  Bilinçli üretken bir gençliğin oluşması ülkemizin her kademesinin ihtiyacıdır. Kendi kültüründe milli değerlerini koruyup geçmişine sahip çıkarak geleceğini kuran gençlerin birlikte olduğu Gençlik Konseyi olarak  Belediye Başkanımız Nevzat Öztürk beyi ziyaret ettik. Ülkemizin son durumundan bahsederek fikirlerini aldık. Sorumlu olduğu halkının derdini dert edinen belediye başkanımız, özellikle gençlere önem verilmesi ve birlikteliğimizin bozulmaması gerektiğini vurguladı. Vazgeçilmez ortak değerleri gençlere aşılayan gençlik konseyi olarak başarılarımız gençlere sorumluluk ve kendini kanıtlama fırsatı kazandırmaktadır. Bu anlamda Güzel sonuçlar zahmetli uğraşlar sonucunda ortaya çıkar. Bizim genç ve dinamik nüfusumuz mükemmel güç olarak meydandadır. Eğer biz bu gücü ideal bir şekilde kullanırsak tüketmeye değil üretmeye, alan değil satan ve bununla birlikte yenilikler içinde olup örnek alınan bir ülke düzeyine geçeriz. Bu süreç için eğitim kurumlarından belediyelere, devlet birimlerinden aile içine kadar birlikte geniş yelpazede hareket etmeliyiz. Malatya'nın yapısı buna çok müsait. Yeni konyevilerin ve ibn-i arabilerin ,akiflerin saidlerin çıkması gerekir. “ dedi

Belediye Başkanı Öztürk ise;

Gençlik Konseyini Sosyal Medya’dan ve Basından sıkça takip ettiğini ve duyduğunu vurgulayarak sözlerine şu şekilde devam etti.

” Ziyaretlerinden dolayı Genel Başkan Ahmet Bayduz’a ve ekibine teşekkür ediyorum. Gençlik Konseyinin çalışmalarını takip ediyor ve takdir ediyorum. Gençlik Konseyi gençler de sorumluluk bilincinin en üst seviyede olduğunu bir kez daha gösterdi. Ön yargı ve ayrıştırma olmadan faaliyetlerini sürdüren, her görüşe ve her fikire açık olan gençlerimizi tebrik ediyorum. Yazıhan olarak gençlerimizin daima destekçisi olacağız.” Dedi.

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.