Yazıhan Mahalle Muhtarları toplantısı

31 Aralık 2019 12:23 Yazıhan Belediyesi 396

Yazıhan'a bağlı mahalle muhtarlarının katılımıyla yapılan 2019 yılının son mahalle muhtarları toplantısı Belediye Başkanı Nevzat Öztürk başkanlığında gerçekleştirildi.

      Yapılan toplantıya Başkan Öztürk' ün yanı sıra AK Parti Yazıhan İlçe Başkanı Veysel Ateş, MASKİ Kanalizasyon Daire Başkanı Ramazan Toy, Meclis Üyeleri, kurum müdürleri ve mahalle muhtarları katıldı.

         Başkan Öztürk 2019 yılının son gününde son toplantımızı yaparak yılı geride bırakıyoruz. Yeni yılda yeni toplantılarda bira araya gelerek yeni hizmetlere hep birlikte imza atacağız.  2019 Yerel seçimlerinden sonra en büyük hizmetleri biz belediye olarak aldık. DAP İdaresi Daire Başkanlığı Tarım Makine Parkı, DAP İdaresi Daire Başkanlığı Ansır Mağaraları Yürüyüş Yolu ve Çevre Düzenleme Projesi , DAP İdaresi Daire Başkanlığı 200 dönüm Kapama Bahçe Projesi,  FKA Hayvancılık OSB Fizibilite Hazırlama Projesi, FKA Topraksız Sera OSB Fizibilite Hazırlama Projesi , Türkiye Belediyeler Birliğinden 1 Adet Lastikli yükleyici Kepçe, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'ndan 100 Adet Çöp Konteynırı alımı bu projelerimizi 2019 yılı sonu itibari ile  gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Mahallelerimiz ile ilgili yol, kaldırım, stabilize, yeni yol açma, asfalt çalışmalarımızı da büyük oranda tamamlamış bulunmaktayız. Diğer taraftan da yapımı devam eden ve biten çalışmalar ile kurumlar tarafından verilen hizmetler hakkında  muhtarlara bilgilerin verildiği toplantıda, bilgilendirmelerde bulunuldu. Kurum müdürlerin kurumları ilgilendiren konularda mahalle muhtarlar sırayla söz alarak talep ve isteklerini bildirdi. Muhtarların tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirten Başkan Öztürk, sorunlar ve taleplerle ilgili olarak kurum müdürlerine söz vererek, onların da görüşlerini aldı. Program sonunda Başkan Öztürk yıl başı mesajı vererek yeni yıl hediyelerini takdim etti.
 

  • Etiketler
Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.