Yazıhanlılar Her Gece Milli İrade Nöbetinde

01 Ağustos 2016 11:38 Yazıhan Belediyesi 1502

Yazıhan heyeti darbe teşebbüsünün gerçekleştiği ilk günden buyana milli iradeye sahip çıkmak için sabahın ilk ışıklarına kadar demokrasi nöbetine devam ediyor.

Yazıhanlılar milli iradeye sahip çıkmak için sabahın ilk ışıklarına kadar demokrasi nöbetine devam ediyor.
Darbe girişiminin gerçekleştiği ilk andan itibaren milli iradeye sahip çıkmak için meydanlara inen Yazıhanlılar, ikinci bir talimat gelene kadar alanları terk etmiyor. Yazıhan Kaymakamı Bedirhan İmamoğlu, Yazıhan Belediye Başkanı Nevzat Öztürk, Ak Parti Yazıhan İlçe Başkanı Veysel Ateş, Belediye Meclis üyeleri, mahalle muhtarları ve Yazıhan halkı her akşam Malatya'daki nöbete katılarak milli iradeye sahip çıkmak için sabahın ilk ışıklarına kadar meydanlarda bekliyorlar.
Yazıhan Belediye Başkan Nevzat Öztürk, milletin birlik ve beraberliğine kast eden hainlerin darbe teşebbüsünde bulunduğunu belirterek "Cumhurbaşkanımız ve Başkomutanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları ile indiğimiz meydanları on üç gündür terk etmiyoruz. Başkomutanımızın ikinci bir talimatına kadar da genciyle, yaşlısıyla, kadınıyla çocuğuyla, hiçbir siyasi ideoloji gözetmeksizin, tek nefes, tek yürek bir şekilde bu meydanlarda milli iradeye sahip çıkmaya devam edeceğiz. Tüm Türkiye'de ve Malatya'da vatanına ve milli iradesine sahip çıkan milletimize yürekten şükranlarımı sunuyorum. Hainler, tarihi büyük zaferlerle dolu olan bu aziz milletimizin birlik ve beraberliğine, kardeşliğine asla zarar veremeyecekler' dedi.

http://www.haberturk.com/yerel-haberler/haber/46815682-yazihanlilar-her-gece-milli-irade-nobetinde

http://www.haber44.com/yazihanlilar-her-gece-milli-irade-nobetinde-16737.htm
http://www.milliyet.com.tr/yazihanlilar-her-gece-milli-irade-nobetinde-malatya-yerelhaber-1491589/

http://malatyahabersitesi.com/yazihanlilar-her-gece-demokrasi-nobetinde-18504.html

Belediye Yazılımı: Medya İnternet™ - Belediye Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.